Procedury

Čištění ultrazvukovou špachtlí

Jedná se o nejmodernější způsob ošetření pleti. Ultrazvuková špachtle hloubkově a účinně čistí nečistoty pleti, odstraňuje odumřelé buňky, černé tečky a čistí zanesené póry. Ošetření je bezbolestné a nedráždí pokožku.

Maska dle typu pleti

Podle potřeb pleti je na pokožku aplikována maska, která se následně nechá několik minut  působit. Maska zaručí hydrataci, léčbu a zklidnění pleti.

Zapracování séra ultrazvukovou hlavicí

Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje ultrazvukové vlny o specifické frekvenci. Vlny pronikají do vrstvy pokožky, kde přirozeným způsobem aktivují kolagenní a elastická vlákna. Dochází k neinvazivnímu estetickému liftingu. Nastartujte svoji unavenou pleť a dodejte jí tolik potřebnou energii. 

Šetrný chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda sloužící k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku.

Dermapero

Tento moderní přístroj se používá zejména k regeneraci a omlazení pokožky. Při mezoterapii; ošetření pleti, se do pokožky vpravují séra a boostery. Pero intenzivně stimuluje pokožku a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.